IPL Laser

Intensywne źródło światła nowej generacji, alternatywa lasera do trwałego usuwania włosów, pękniętych naczyń, przebarwień i fotoodmładzania.

Urządzenie jest zaopatrzone w 4 aplikatory. Wszystkie aplikatory posiadają bogatą dokumentację kliniczną. Opatentowany system podwójnej filtracji zapewnia unikalną kombinacje bezbolesnych zabiegów o niespotykanej dotąd efektywności i małym ryzyku skutków ubocznych.

PL służy do rozjaśniania przebarwień i rumienia.
Wiązka światła przenika w głąb skóry, w zależności od problemu.

Światem możemy leczyć przebarwienia o różnym pochodzeniu. Powstające pod wpływem słońca, z wiekiem, po zażywaniu leków czy potrądzikowe.Po 2-3 tygodniach skóra się całkowicie zagoi, a przebarwienia znikną lub staną się znacznie bledsze. Im "młodsze" przebarwienie, tym efekt jest lepszy.

Na kłopoty związane z rozszerzonymi naczynkami krwionośnymi skarży się coraz więcej kobiet w różnym wieku. Kruchość naczynek wiąże się z ich podwyższoną przepuszczalnością, która powoduje przenikanie do skóry wielu czynników zapalnych. W konsekwencji na skórze, najczęściej policzkach, pojawia się rozlany rumień, któremu towarzyszy uczucie pieczenia i rozgrzania. Przechodzimy z zimnego w ciepłe i twarz płonie. Z tym problemem IPL również sobie radzi. Sesja odbywa się raz na dwa tygodnie i trzeba ich wykonać od sześciu do dziesięciu. Nie pojawiają się strupki jak przy usuwaniu przebarwień, więc zabieg nie wyklucza z życia codziennego. Urządzenie działa na rumień dwuetapowo. Najpierw światło rozbija warstwę zakrzepłej krwi i ponownie otwiera naczynia włosowate, dzięki czemu krew może swobodnie przepływać, a kolor purpurowy znika. Jednocześnie IPL stymuluje skórę, pobudzając ją do produkcji kolagenu. Skóra staje się grubsza i lepiej ukrywa żyły